Not logged in | Log in | Sign Up
W najbliższą niedzielę, 1 lipca 2012 r., mamy zaszczyt zaprosić brać miłośniczą na imprezę rozpoczynającą sezon wakacyjny w Trójmieście. W planie: dobra zabawa, hulanki, swawole, muzyka i oczywiście fotofotofoto :)
Proponowana trasa:
12:00 Wrzeszcz PKP - Kochanowskiego (czerwony wiadukt) - Uczniowska - PGE Arena - Letnica - Nowy Port (trasa 188 i okolice) - powrót nabrzeżem kanału portowego + pętla d. linii 541 - Dolne Miasto - Olszynka - GZNF - baza kontenerowa - Siarkopol - kpt Poinca - trasa W-Z - Kokoszki - Bysewo - Port Lotniczy - Klukowo - Słowackiego - Wrzeszcz PKP (ok. godz. 18:00).
Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i drogowych, jak również na wniosek pasażerów (sugestie rozpatrujemy kolektywnie w pojeździe).
Podsumowując:
Start: 12:00 Wrzeszcz PKP
Meta: 18:00 (około) Wrzeszcz PKP
Koszt: 25-30 zł/os. (w zależności od frekwencji)
Zapisy: brak :)
Wszelkie pytania można kierować do autora tego wpisu bądź przez dział kontakt na kultowyikarus.pl
Mile widziane stroje z epoki PRL :)